Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şirintepe çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Beykent çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  İstoç çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Güngören çiçekçi  Çapa çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Florya çiçekçi  Esenler çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Haseki çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Galata çiçekçi  Ulus çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri