Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Florya çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Balat çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Etiler çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  İstinye çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri