Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bahçelievler çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Levent çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Merter çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Fulya çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beykent çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Fatih çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Galata çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri