Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galata çiçekçi  Şişli çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Bebek çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Rami çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Beykent çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Samatya çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri