Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bakırköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Florya çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Haseki çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  İstoç çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri