Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Akatlar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Rami çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Bebek çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  İstoç çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Taksim çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri