Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1005
Orkide şıklığın zerafetin ve asilliğin simgesidir. Sizi en iyi anlatacak ve hislerinize tercüman olabilecek bir ürün. Şirin bir porselen yada mika kabın içine en değerli orkidelerle dizayn edilmiş şık bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Balat çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Beykent çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Florya çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Güngören çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri