Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1011
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
İstinye çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Güngören çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Merter çiçekçi  Balat çiçekçi  Tophane çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Etiler çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Haseki çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çapa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri