Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1011
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hasköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Güngören çiçekçi  Levent çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Fulya çiçekçi  İstoç çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Balat çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Esenler çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri