Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1011
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Rami çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Laleli çiçekçi  Beykent çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Çapa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Balat çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Fulya çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri