Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1011
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Laleli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Tophane çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Esenler çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beykent çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Merter çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri