Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1012
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Orkide ve beyaz gülün zerafetin doruklarında olan bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor. Mutluluğunuzu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Boğazköy çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Esenler çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Florya çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Bebek çiçekçi  Laleli çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Ulus çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Levent çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Çapa çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri