Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1012
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Orkide ve beyaz gülün zerafetin doruklarında olan bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor. Mutluluğunuzu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galata çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Merter çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Balat çiçekçi  Topçular çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Beykent çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri