Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1012
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Orkide ve beyaz gülün zerafetin doruklarında olan bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor. Mutluluğunuzu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bakırköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Merter çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Galata çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Balat çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Maslak çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  İstinye çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri