Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1013
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Özel şık paket sarımıyla dizayn edilen bu ürün sizleri bekliyor. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mall of istanbul çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Merter çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Maslak çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çapa çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bebek çiçekçi  Topçular çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Levent çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Balat çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Etiler çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri