Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1013
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Özel şık paket sarımıyla dizayn edilen bu ürün sizleri bekliyor. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak acıbadem çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Galata çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Rami çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri