Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1013
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Özel şık paket sarımıyla dizayn edilen bu ürün sizleri bekliyor. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güneşli çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Haseki çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Ulus çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bebek çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Florya çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri