Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Orkide Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1013
Orkide, güzelliğin ve kendine güvenin simgesidir. Güzelliği ve zarafetiyle kalbinizi çalan aşk periniz için, onun asaletini tamamlayacak büyüleyici bir hediye. Sevginizi göstermenin en güzel yolu orkide ile aşkınızı büyüleyici bir aşk masalına çevireceksiniz. Sevdiklerinizi böyle harika bir ürünle mutlu edebilirsiniz. Özel şık paket sarımıyla dizayn edilen bu ürün sizleri bekliyor. Mutluluğunu Parlak Çiçek ile yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hadımköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  İstoç çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  İstinye çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Eyüp çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Rami çiçekçi  Esenler çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Şişli çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Florya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çapa çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Etiler çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri