Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Orkide Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1015
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren sarı orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Etiler çiçekçi  Gültepe çiçekçi  İstinye çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Florya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Fulya çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Levent çiçekçi  Laleli çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri