Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Orkide Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1015
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren sarı orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Samatya çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Merter çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Maslak çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Tophane çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Fatih çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri