Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Orkide Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1015
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren sarı orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ataköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Esenler çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Florya çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri