Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Orkide Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1015
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren sarı orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Haznedar çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Fulya çiçekçi  Merter çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Rami çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Fatih çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri