Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1016
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren beyaz orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Unkapanı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Çapa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Galata çiçekçi  Fulya çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Haseki çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Beykent çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  İstoç çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Esenler çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri