Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1016
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren beyaz orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Başakşehir çiçekçi  Galata çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bebek çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Ulus çiçekçi  İstinye çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri