Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1016
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren beyaz orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Merter çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Rami çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Eyüp çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Samatya çiçekçi  Levent çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Balat çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri