Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Beyaz Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1016
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren beyaz orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Zeytinburnu çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Çapa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Ulus çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Güngören çiçekçi  Esenler çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri