Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Pembe Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1017
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren pembe orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla kırmızı gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şirintepe çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Bebek çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Hasköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Fatih çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çapa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Merter çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri