Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Yeşil Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1018
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren yeşil orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Başakşehir çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Laleli çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Merter çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Etiler çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Çapa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri