Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Yeşil Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1018
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren yeşil orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cerrahpaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Şişli çiçekçi  Beykent çiçekçi  İstinye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Rami çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Bebek çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balat çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Topçular çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Güngören çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Fatih çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri