Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Yeşil Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1018
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren yeşil orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kıraç çiçekçi  Levent çiçekçi  Fatih çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Laleli çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Haseki çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri