Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Yeşil Orkide Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1018
Orkide; asalet ve kendine güvenin simgesidir. Görkemi ve güzelliğiyle büyüleyen, zarafetiyle tüm bakışları üzerine çeviren yeşil orkide şimdi tüm güzelliğini sevdiklerinize sunmaya geliyor. Sevdikleriniz gönlünde böyle güzel bir ürünle taht kurabilirsiniz. Hislerinize en güzel şekilde tercuman olan bu ürün yeşil aksesuarlarıyla gülleriyle tek dal lilyum ve şık tek dal harika orkide ile dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mimaroba çiçekçi  Etiler çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Esenler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Yıldız çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Bebek çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Tophane çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Fulya çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Maslak çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri