Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Beyaz Orkide 5 DAL
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1023
Beyaz Orkide 5 DAL 4 dal 3 dal. Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Farkınızı belli edin! Sevdiklerinize farklı olduğunuzu ve farklı olduklarını hatırlatıcak bu mükemmel gösterişli ürünümüzü gönderek mutluluk tohumları atabilirsiniz. Sevdiklerinize hislerinize tercuman olması için dizayn edilmiştir bu ürün. Farklılık bir tarzdır. Tarzınızı ortaya koyun. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Beykent çiçekçi  Güngören çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ulus çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  İstoç çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri