Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Beyaz Orkide 5 DAL
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1023
Beyaz Orkide 5 DAL 4 dal 3 dal. Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Farkınızı belli edin! Sevdiklerinize farklı olduğunuzu ve farklı olduklarını hatırlatıcak bu mükemmel gösterişli ürünümüzü gönderek mutluluk tohumları atabilirsiniz. Sevdiklerinize hislerinize tercuman olması için dizayn edilmiştir bu ürün. Farklılık bir tarzdır. Tarzınızı ortaya koyun. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kumkapı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Florya çiçekçi  Merter çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Ulus çiçekçi  Topçular çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bebek çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri