Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Beyaz Orkide 5 DAL
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1023
Beyaz Orkide 5 DAL 4 dal 3 dal. Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Farkınızı belli edin! Sevdiklerinize farklı olduğunuzu ve farklı olduklarını hatırlatıcak bu mükemmel gösterişli ürünümüzü gönderek mutluluk tohumları atabilirsiniz. Sevdiklerinize hislerinize tercuman olması için dizayn edilmiştir bu ürün. Farklılık bir tarzdır. Tarzınızı ortaya koyun. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Halkalı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Çapa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Balat çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Galata çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Merter çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Laleli çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri