Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Orkide Gül Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1024
Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Bu üründe olduğu gibi orkide ile gül birleştiği zaman muhteşem bir görüntü ortaya çıkar. Sevdiklerinize böyle hoş sürprizler yapmanız için tam size göre. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Halıcıoğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Eminönü çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Maslak çiçekçi  Balat çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri