Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Orkide Gül Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1024
Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Bu üründe olduğu gibi orkide ile gül birleştiği zaman muhteşem bir görüntü ortaya çıkar. Sevdiklerinize böyle hoş sürprizler yapmanız için tam size göre. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Florya çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Haseki çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Güngören çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Taksim çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Balat çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Merter çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Beykent çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri