Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Orkide Gül Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1024
Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Bu üründe olduğu gibi orkide ile gül birleştiği zaman muhteşem bir görüntü ortaya çıkar. Sevdiklerinize böyle hoş sürprizler yapmanız için tam size göre. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yenikapı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Galata çiçekçi  Fulya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Fatih çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Merter çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Levent çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Florya çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Maslak çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri