Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Orkide Gül Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1024
Orkide doğal güzelliği ile dikkat çekme de özel bir hünere sahip dünyanın en sevilen çiçeği. Çekiciliği yalnızca görünüşünde değil yaydığı güzel kokularla kendini cezbeder. Orkide ağırlığın zerafetin özel olmanın simgesidir. Farklı olmak tam bu noktada ortaya çıkar. Bu üründe olduğu gibi orkide ile gül birleştiği zaman muhteşem bir görüntü ortaya çıkar. Sevdiklerinize böyle hoş sürprizler yapmanız için tam size göre. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Merter çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Levent çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Laleli çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Florya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Çapa çiçekçi  Haseki çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri