Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Mutluluk Melodim
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1032
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş 12 adet süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz. Çiçek hakkında bilgiler Kırmızı gül sayısı : 12 adet Kullanılan diğer ürünler : Cipso, yeşillik,kalp çubuk Çiçeğin yaklaşık yüksekliği : 35 cm Vazonun ağırlığı : 1,8 kg Sevgiliye çiçeklerinden Canım Sevgilime 12 Kırmızı Gül sevdiklerinize göndermeniz için size özel çiçekler ile donattık.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sultançiftliği çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Taksim çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beykent çiçekçi  Rami çiçekçi  Güngören çiçekçi  Bebek çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Haseki çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Etiler çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Esenler çiçekçi  Fulya çiçekçi  Ulus çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Florya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri