Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Mutluluk Melodim
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1032
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş 12 adet süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz. Çiçek hakkında bilgiler Kırmızı gül sayısı : 12 adet Kullanılan diğer ürünler : Cipso, yeşillik,kalp çubuk Çiçeğin yaklaşık yüksekliği : 35 cm Vazonun ağırlığı : 1,8 kg Sevgiliye çiçeklerinden Canım Sevgilime 12 Kırmızı Gül sevdiklerinize göndermeniz için size özel çiçekler ile donattık.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cennet mah. çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Galata çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Tophane çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Etiler çiçekçi  Güngören çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Balat çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri