Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Teşvikiye çiçekçi  İstinye çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Güngören çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Maslak çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Haseki çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri