Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sultançiftliği çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Galata çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Merter çiçekçi  Florya çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Fulya çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Şişli çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri