Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yıldız çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Şişli çiçekçi  Haseki çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Balat çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Galata çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri