Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Laleli çiçekçi  Güngören çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Çapa çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Ulus çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Tophane çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  İstinye çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Fulya çiçekçi  Şişli çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri