Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kocatepe çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Bebek çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Levent çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Güngören çiçekçi  Florya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri