Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Etiler çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  İstinye çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Taksim çiçekçi  Haramidere çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Beykent çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Florya çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri