Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Fanus Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1041
Mutluluğun en beyaz hali, sevdiklerinize çok yakışacak. Fanus cam vazo içerisinde cipso ve yeşilliklerle süslenmiş olan bu harika aranjman sevdiklerinizin mutluluğu için örnek bir ürün. Beyaz güllerin asilliği kimliğinizi yansıtacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Galata çiçekçi  Rami çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Fulya çiçekçi  Etiler çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Florya çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Şişli çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri