Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyazıt çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Tophane çiçekçi  Merter çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Bebek çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Fatih çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şişli çiçekçi  İstoç çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri