Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenkent çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Haseki çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Esenler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri