Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Haseki çiçekçi  Şişli çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Maslak çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Esenler çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Fulya çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri