Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Taksim çiçekçi  Balat çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Laleli çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Tophane çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Ulus çiçekçi  Samatya çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri