Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Renkli Fanus Arajman
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1049
Rengarenk içi neşe dolu bu aranjman ile sevdiklerinizin en mutlu anlarına ortak olun. Sevdiklerinizi özel olduğunu hissettirecek olan bu ürün içi neşe dolu. Rengarenk mevsim çiçeklerinin kullanıldığı bu ürün ile sevdiklerinize hoş bir bahar süprizi yapın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Edirnekapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Etiler çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Taksim çiçekçi  Fatih çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Topçular çiçekçi  Merter çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Bebek çiçekçi  Rami çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Haseki çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri