Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenyurt çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Fulya çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Beykent çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Laleli çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Güngören çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri