Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Nişantaşı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Fatih çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Güngören çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Topçular çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Merter çiçekçi  Balat çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Rami çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  İstinye çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Çapa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri