Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Etiler çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Merter çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Topçular çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Samatya çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri