Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Fulya çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Etiler çiçekçi  Levent çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Samatya çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri