Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yenibosna çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Taksim çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Florya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Levent çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Topçular çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri