Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Tophane çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Florya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Esenler çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Şişli çiçekçi  İstoç çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri