Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Beyaz Arajman Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1057
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekebilecek bir ürün. Sevdiklerini böyle muhteşem bir aranjmanla sevindirin. Beyaz gerbera, lilyum, lisyantus ve anthourium ile dizayn edilmiş harika bir aranjman.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Boğazköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Haseki çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Rami çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Levent çiçekçi  Tophane çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri