Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Harbiye çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  İstinye çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Ulus çiçekçi  Topçular çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Fatih çiçekçi  Güngören çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Etiler çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri