Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bayrampaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Galata çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Taksim çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Fatih çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Bebek çiçekçi  Samatya çiçekçi  Maslak çiçekçi  Şişli çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Çapa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri