Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bayrampaşa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Levent çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Haseki çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Taksim çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Galata çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Samatya çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Laleli çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri