Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Halıcıoğlu çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Akatlar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Tophane çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri