Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Yapay Çiçek Bebekli
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1079
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Galata çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Balat çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Haseki çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Bebek çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Merter çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri