Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Bebek Doğum Çiçekleri
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1081
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mecidiyeköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Fatih çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Merter çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri