Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Bebek Doğum Çiçekleri
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1081
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ataköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Fulya çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kıraç çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Laleli çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Rami çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Levent çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri