Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Bebek Doğum Çiçekleri
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1081
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Topçular çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Galata çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Şişli çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Rami çiçekçi  İstinye çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Florya çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bebek çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri