Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Bebek Doğum Çiçekleri
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1081
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Sevdiklerinizin mutluluklarına mutluluk katmak ve ortak olmaz istiyorsanız bu ürün tam size göre. Bu mutlu günlerinde onları böyle güzel bir sürprizle mutlu etmek için ideal ürünümüz. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bakırköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Rami çiçekçi  Fatih çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Güngören çiçekçi  Merter çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Florya çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri