Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beykent çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Laleli çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  İstinye çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Güngören çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Fulya çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Maslak çiçekçi  Balat çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri