Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Levent çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Laleli çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Merter çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Ulus çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri