Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Küçükköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Şişli çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Halkalı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Güngören çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Laleli çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri