Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyazıt çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Merter çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Levent çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri