Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Beykent çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Taksim çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Fulya çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Şişli çiçekçi  Galata çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Merter çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  İstinye çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri