Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yıldız çiçekçi  Florya çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Bebek çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Haseki çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri