Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Cam Vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1082
Karşınızda ki kişinin bir gülüşü sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu muhteşem fantastik vazoya dizayn edilmiş gül aranjman ile ona hoş bir sürpriz yapın.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Davutpaşa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Samatya çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Bebek çiçekçi  Topçular çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Galata çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri