Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kuruçeşme çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Şişli çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Rami çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  İstinye çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Maslak çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Fulya çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Tophane çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Florya çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri