Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Çapa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Taksim çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Laleli çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Beykent çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Merter çiçekçi  Şişli çiçekçi  Levent çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri