Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Zincirlikuyu çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Taksim çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Çapa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri