Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Fulya çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Levent çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Topçular çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Samatya çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Galata çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri