Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Harbiye çiçekçi  Bebek çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Levent çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Taksim çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Samatya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri