Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Süper kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1084
Sevinç kaynağınız onun sevgisi ve yaşadığınız her güzel an için ona teşekkür etmenin romantik bir yolunu arıyorsanız bu eşsiz aranjman tam size göre. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş süper kırmızı gül ile aşkınızı en güzel şekilde ifade edeceksiniz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sultançiftliği çiçekçi  Haseki çiçekçi  İstoç çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Levent çiçekçi  Etiler çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bebek çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri