Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyoğlu çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Levent çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Balat çiçekçi  Laleli çiçekçi  Tophane çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri