Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Ulus çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Fatih çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Güngören çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Laleli çiçekçi  Florya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Haramidere çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Topçular çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri