Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
İstinye çiçekçi  İstoç çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Merter çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Rami çiçekçi  Levent çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Fatih çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Fulya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Florya çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Bebek çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Balat çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Galata çiçekçi  Etiler çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Esenler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri