Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyoğlu çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Şişli çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Bebek çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Rami çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Balat çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Fulya çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Samatya çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri