Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cağaloğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Topçular çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Gültepe çiçekçi  İstinye çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Rami çiçekçi  Şişli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Merter çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri