Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Şık cam vazoda kırmızı gül.
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1086
Şık cam vazoda kırmızı gül. Kırmızı gül; büyük aşkı simgeler. Sözcüklere sığmayan aşkların, anlatılamayan sevgilerin, bir ömür boyu sürecek birlikteliklerin en güzel yüzü kırmızı güldür. Güllerin bir arada daha güzel olduğunu ispat eden bir aranjman. Şık cam vazoya kırmızı su ve kırmızı güller bu kadar mı yakışır dedirten bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ayazağa çiçekçi  İstoç çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Etiler çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Merter çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Laleli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Florya çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri