Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yedikule çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Merter çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Ulus çiçekçi  Esenler çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Taksim çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Bebek çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Beykent çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Tophane çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri