Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Eminönü çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Rami çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fatih çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Merter çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Ulus çiçekçi  Çapa çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Topçular çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri