Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Laleli çiçekçi  Beykent çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Merter çiçekçi  Fulya çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Tophane çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Etiler çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Balat çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Taksim çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Güngören çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri