Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Samatya çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Esenler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Balat çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri