Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beyoğlu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Rami çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Tophane çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Çapa çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri