Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Kırmızı Gül buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1089
Seni Seviyorum demenin en romantik hali. Kırmızı folyo ve beyaz file kağıda sarılı, cipsolarla süslenmiş kırmızı gül ile ona olan aşkınızı en özel şekilde ifade etmenin mutluluğunu yaşayın. Bu ürün ile hisleriniz sevdiğinize tercüman olacak.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sefaköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bebek çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Rami çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Fulya çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri