Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sultançiftliği çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kilyos çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Balat çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Esenler çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri