Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ulus çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Esenler çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Güngören çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Beykent çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Etiler çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Rami çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Fulya çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Fatih çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri