Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bağcılar çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Samatya çiçekçi  Taksim çiçekçi  Rami çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  İstinye çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri