Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Merter çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Levent çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Haseki çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Fatih çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Taksim çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Tophane çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri