Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Beyaz Lilyum
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1091
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Beyaz lilyum zarafetin,güvenin ve sonsuz sevginin simgesidir. Beyaz lilyum ve kırmızı güllerle dizayn edilmiş muhteşem gösterişe sahip bu ürün hem sizi hem karşınızdaki kişiyi mutlu etme garantisi veriyor. Ben kırmızı gül ve beyaz lilyumun bir arada bulunuşunun mükemmel timsaliyim diyor bu ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kuruçeşme çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Esenler çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Laleli çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Merter çiçekçi  Florya çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şişli çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bebek çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri