Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kumkapı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Galata çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Taksim çiçekçi  Topçular çiçekçi  Rami çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri