Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cennet mah. çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Florya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Çapa çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  İstinye çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Taksim çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Maslak çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Samatya çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri