Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bayrampaşa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Laleli çiçekçi  Rami çiçekçi  Samatya çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Güngören çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Topçular çiçekçi  Haseki çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Balat çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri