Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  İstoç çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Levent çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Balat çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Merter çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Çapa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Topçular çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Florya çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  İstinye çiçekçi  Galata çiçekçi  Fatih çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri