Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beylikdüzü çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Rami çiçekçi  Bebek çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şişli çiçekçi  Taksim çiçekçi  Florya çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Samatya çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri