Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1093
Sevgilinizin bir gülüşü, sizi çok ama çok mutlu ediyorsa bu aşk dolu aranjman ile ona çok özel bir sürpriz yapın. Hislerinizin tercumanı olacak olan bu ürün en özel kırmızı güller ve cipso yeşillik ile dizayn edilmiş ve güçlü kırmızı renk estetik bir şekilde paketlenmiştir.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kasımpaşa çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Topçular çiçekçi  Taksim çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Güngören çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri