Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1098
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yeşilpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Galata çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Maslak çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Fulya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Ulus çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri