Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1098
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ortaköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bebek çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Etiler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri