Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1098
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güngören çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Gültepe çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Tophane çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Bebek çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Samatya çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Yıldız çiçekçi  İstinye çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Ulus çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri