Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz Şahane
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1100
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Büyüleyici görüntüsüyle, girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Laleli çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Tophane çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Çapa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Fatih çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri