Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz Şahane
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1100
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Büyüleyici görüntüsüyle, girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hasköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çapa çiçekçi  Şişli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Şehremini çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri