Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz Şahane
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1100
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Büyüleyici görüntüsüyle, girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Avcılar çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Çapa çiçekçi  İstoç çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Şişli çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Fulya çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Balat çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Samatya çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri