Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Ferforje Arajman Çiçek Beyaz Şahane
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1100
Mutluluk, paylaştıkça artar. Siz de sevdiklerinizin en mutlu anına çiçeğinizle ortak olun. Ferforje üzerinde, yeşilliklerle süslenmiş kar tanesi gibi beyaz bir ferforje sizler için. Büyüleyici görüntüsüyle, girdiği her ortamda dikkatler sizin isminizin üzerinde olsun istiyorsanız bu ürün tam sizin için! Sevdiklerinizin en mutlu gününde mutluluklarına mutluluk katmak için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Etiler çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Tophane çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri