Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Kucak Dolusu Aşk Kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1111
Birbirinden güzel adet muhteşem güller aşkınızı sevdiğinize haykıracak. Hislerinize bundan daha güzel ne tercüman olabilir ki? Kucak dolusu bir buket ile karşınızda ki kişiyi mutlu etmek istemezmisin ? tane gül yeşillik ve cipso kullanılarak ve kırmızı beyaz estetik bir pakete sarılarak dizayn edilmiş bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gayrettepe çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Esenler çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Haseki çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Merter çiçekçi  Etiler çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Ulus çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balat çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Levent çiçekçi  Florya çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  İstoç çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri