Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Kucak Dolusu Aşk Kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1111
Birbirinden güzel adet muhteşem güller aşkınızı sevdiğinize haykıracak. Hislerinize bundan daha güzel ne tercüman olabilir ki? Kucak dolusu bir buket ile karşınızda ki kişiyi mutlu etmek istemezmisin ? tane gül yeşillik ve cipso kullanılarak ve kırmızı beyaz estetik bir pakete sarılarak dizayn edilmiş bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yenibosna çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  İstinye çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Maslak çiçekçi  Tophane çiçekçi  Florya çiçekçi  Merter çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Laleli çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Taksim çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ulus çiçekçi  Galata çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri