Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Kucak Dolusu Aşk Kırmızı Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1111
Birbirinden güzel adet muhteşem güller aşkınızı sevdiğinize haykıracak. Hislerinize bundan daha güzel ne tercüman olabilir ki? Kucak dolusu bir buket ile karşınızda ki kişiyi mutlu etmek istemezmisin ? tane gül yeşillik ve cipso kullanılarak ve kırmızı beyaz estetik bir pakete sarılarak dizayn edilmiş bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mecidiyeköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çapa çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Ulus çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fatih çiçekçi  Haseki çiçekçi  Bebek çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Tophane çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri