Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Çikolata Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1112
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Hem çiçek hem çikolata ikisi bir arada! Şık cam vazoda mevsim çiçekleri ve kırmızı gülden dizayn edilmiş bir çiçek ve muhteşem bir çikolata. Mutluluğun iki büyük kaynağını bir arada gönderiyoruz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hasköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  İstoç çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Tophane çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Esenler çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Galata çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri