Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Çikolata Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1112
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Hem çiçek hem çikolata ikisi bir arada! Şık cam vazoda mevsim çiçekleri ve kırmızı gülden dizayn edilmiş bir çiçek ve muhteşem bir çikolata. Mutluluğun iki büyük kaynağını bir arada gönderiyoruz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenler çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Beykent çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fatih çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Tophane çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Güngören çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Rami çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri