Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Çikolata Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1112
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Hem çiçek hem çikolata ikisi bir arada! Şık cam vazoda mevsim çiçekleri ve kırmızı gülden dizayn edilmiş bir çiçek ve muhteşem bir çikolata. Mutluluğun iki büyük kaynağını bir arada gönderiyoruz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cevizlibağ çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  İstinye çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Florya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Şişli çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Haseki çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri