Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Çikolata Çiçek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1112
Aşkınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak ister misiniz? Hem çiçek hem çikolata ikisi bir arada! Şık cam vazoda mevsim çiçekleri ve kırmızı gülden dizayn edilmiş bir çiçek ve muhteşem bir çikolata. Mutluluğun iki büyük kaynağını bir arada gönderiyoruz.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Rami çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Çapa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Levent çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bebek çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Tophane çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri