Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Şebboy Çiçek kırmızı gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1113
Özleminizi en güzel şekilde ifade etmek için eşsiz bir seçim. Kırmızı güller ve beyaz şebboylarla şık bir cam vazoya dizayn edilmiştir. Hislerinizin karşınızdakine tercuman olması için bire bir bu ürün. Sevdiklerinize özel olduğunu hatırlatmak istemezmisiniz? Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bahçelievler çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Eminönü çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Ulus çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Haseki çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Bebek çiçekçi  İstinye çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Rami çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri