Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Şebboy Çiçek kırmızı gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1113
Özleminizi en güzel şekilde ifade etmek için eşsiz bir seçim. Kırmızı güller ve beyaz şebboylarla şık bir cam vazoya dizayn edilmiştir. Hislerinizin karşınızdakine tercuman olması için bire bir bu ürün. Sevdiklerinize özel olduğunu hatırlatmak istemezmisiniz? Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Eminönü çiçekçi  İstoç çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Rami çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Haseki çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri