Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Şebboy Çiçek kırmızı gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1113
Özleminizi en güzel şekilde ifade etmek için eşsiz bir seçim. Kırmızı güller ve beyaz şebboylarla şık bir cam vazoya dizayn edilmiştir. Hislerinizin karşınızdakine tercuman olması için bire bir bu ürün. Sevdiklerinize özel olduğunu hatırlatmak istemezmisiniz? Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Eyüp çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Bebek çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Tophane çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  İstinye çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Esenler çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Fulya çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Etiler çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri