Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Şebboy Çiçek kırmızı gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1113
Özleminizi en güzel şekilde ifade etmek için eşsiz bir seçim. Kırmızı güller ve beyaz şebboylarla şık bir cam vazoya dizayn edilmiştir. Hislerinizin karşınızdakine tercuman olması için bire bir bu ürün. Sevdiklerinize özel olduğunu hatırlatmak istemezmisiniz? Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beşiktaş çiçekçi  Güngören çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Bebek çiçekçi  Rami çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Yedikule çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  İstoç çiçekçi  Maslak çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şişli çiçekçi  Galata çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Balat çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri