Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1120
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy Yaklaşık Ürün Boyutu: 70cm Aşkınızı itiraf etmek için en anlamlı seçim. Vip vazo içerisinde yeşilliklerle süslemmiş lilyum ve güller ile hazırlanan Aşk Kelebeği özel koleksiyon çiçek aranjmanı ile O nun kalbini fethedin. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Beykent çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Tophane çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Şişli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Balat çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Haseki çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Ulus çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Galata çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri