Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1120
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy Yaklaşık Ürün Boyutu: 70cm Aşkınızı itiraf etmek için en anlamlı seçim. Vip vazo içerisinde yeşilliklerle süslemmiş lilyum ve güller ile hazırlanan Aşk Kelebeği özel koleksiyon çiçek aranjmanı ile O nun kalbini fethedin. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ayazağa çiçekçi  Haseki çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Rami çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Taksim çiçekçi  Merter çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri