Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1120
Lilyum Kırmızı Gül Bakırköy Yaklaşık Ürün Boyutu: 70cm Aşkınızı itiraf etmek için en anlamlı seçim. Vip vazo içerisinde yeşilliklerle süslemmiş lilyum ve güller ile hazırlanan Aşk Kelebeği özel koleksiyon çiçek aranjmanı ile O nun kalbini fethedin. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Atışalanı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çapa çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Şişli çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Taksim çiçekçi  Maslak çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Galata çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Fatih çiçekçi  Bebek çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Esenler çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri