Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Beyaz Lilyum Aşk Kelebeği Maslak
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1127
Beyaz seramik içerisinde 5 adet beyaz gül ve 12 adet beyaz lilyumdan oluşan aranjman. Beyaz gül masumiyeti, beyaz lilyum zarafet ve güveni temsil eder. Beyazın en büyüleyici hali, evinizin içinde bir kış bahçesi yaratacak. Zarif lilyum ve beyaz güllerle bu görkeme karşı koyamayacaksınız. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kıraç çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Etiler çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Şişli çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Haseki çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Florya çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Fatih çiçekçi  İstinye çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri