Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Beyaz Lilyum Aşk Kelebeği Maslak
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1127
Beyaz seramik içerisinde 5 adet beyaz gül ve 12 adet beyaz lilyumdan oluşan aranjman. Beyaz gül masumiyeti, beyaz lilyum zarafet ve güveni temsil eder. Beyazın en büyüleyici hali, evinizin içinde bir kış bahçesi yaratacak. Zarif lilyum ve beyaz güllerle bu görkeme karşı koyamayacaksınız. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Nişantaşı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  İstoç çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  İstinye çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Maslak çiçekçi  Merter çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri