Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Kar beyazı Arajman Çiçek Güngören
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1129
Kar beyazı Arajman Çiçek Güngören Cam Vazo içerisinde beyaz gül ve beyaz lilyumdan oluşan aranjman. Beyaz gül masumiyeti, beyaz lilyum zarafet ve güveni temsil eder. Beyazın en büyüleyici hali, evinizin içinde bir kış bahçesi yaratacak. Zarif lilyum ve beyaz güllerle bu görkeme karşı koyamayacaksınız. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ulus çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çapa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Balat çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Beykent çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Samatya çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Etiler çiçekçi  Haseki çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Şişli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri