Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1133
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı Yaklaşık Ürün Boyutu: 50cm Bir düş kadar güzel ve bir o kadar gizli olan sevginizi ifade etmeye kelimeler yetmiyorsa, bu özel aranjman aşkınızı ilan etmeniz için en büyük yardımcınız olacak. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gül ve beyaz lilyumdan oluşan Saklı Düşler çiçek aranjmanı ile ona asla unutamayacağı romantik bir jest yapın. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Eminönü çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  İstinye çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Ulus çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Esenler çiçekçi  Etiler çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Florya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Laleli çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Galata çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çapa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri