Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1133
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı Yaklaşık Ürün Boyutu: 50cm Bir düş kadar güzel ve bir o kadar gizli olan sevginizi ifade etmeye kelimeler yetmiyorsa, bu özel aranjman aşkınızı ilan etmeniz için en büyük yardımcınız olacak. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gül ve beyaz lilyumdan oluşan Saklı Düşler çiçek aranjmanı ile ona asla unutamayacağı romantik bir jest yapın. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hasköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  İstinye çiçekçi  İstoç çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Şişli çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Topçular çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Etiler çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Merter çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Levent çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Fulya çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Taksim çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri