Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 1133
Gül Lilyum Vazoda Atışalanı Yaklaşık Ürün Boyutu: 50cm Bir düş kadar güzel ve bir o kadar gizli olan sevginizi ifade etmeye kelimeler yetmiyorsa, bu özel aranjman aşkınızı ilan etmeniz için en büyük yardımcınız olacak. Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gül ve beyaz lilyumdan oluşan Saklı Düşler çiçek aranjmanı ile ona asla unutamayacağı romantik bir jest yapın. Not: Lilyumlar, mevsimsel şartlar nedeniyle kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı lilyumlar oda sıcaklığında ve 1-2 gün içerisinde açmaktadır.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şirintepe çiçekçi  Laleli çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Merter çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Güngören çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Taksim çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Rami çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri