Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Eyüp Park çiçekçi  İstinye çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Çapa çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Haseki çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri