Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenkent çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Levent çiçekçi  Beykent çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Balat çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Laleli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri