Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kabataş çiçekçi  Fatih çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Ulus çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Merter çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Levent çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Florya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri