Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Güneşli çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Galata çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Haseki çiçekçi  Florya çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Ulus çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri