Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıklı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Fulya çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Merter çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Fatih çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Tophane çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  İstoç çiçekçi  Topçular çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çapa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri