Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Unkapanı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Levent çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Maslak çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri