Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Ayaklı Sepet kırmızı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 872
Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır. Kırmızı beyaz şekile dizayn edilmiş olan bu ürün isminizi en iyi şekilde yansıtmak için sabırsızlanıyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Edirnekapı çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Fatih çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Galata çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Topçular çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Etiler çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri