Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Ayaklı sepet Çift katlı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 877
Ayaklı sepet Kırmızı Beyaz Çiçek Beyaz Kırmızı çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Eyüp Park çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Topçular çiçekçi  Galata çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Esenler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  İstinye çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Levent çiçekçi  Fatih çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Güneşli çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri