Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Ayaklı sepet Çift katlı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 877
Ayaklı sepet Kırmızı Beyaz Çiçek Beyaz Kırmızı çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Çemberlitaş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Rami çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Etiler çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Galata çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Maslak çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  İstinye çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri