Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Ayaklı sepet sarı lacivert
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 879
Ayaklı sepet sarı lacivert Çiçek sarı lacivert çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hasköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Maslak çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Fulya çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Taksim çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Balat çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Samatya çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Haseki çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Şişli çiçekçi  Galata çiçekçi  İstinye çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri