Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Ayaklı sepet kırmızı beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 886
Ayaklı sepet Kırmızı Beyaz Çiçek Beyaz Kırmızı çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Haznedar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Fatih çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Laleli çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Şişli çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Esenler çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Beykent çiçekçi  Galata çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri