Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Çift Katlı Ayaklı Sepet
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 890
Ayaklı sepet Çift katlı, çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Aksaray çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Florya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Güngören çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Balat çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Levent çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  İstoç çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Halkalı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri