Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Çift Katlı Ayaklı Sepet
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 890
Ayaklı sepet Çift katlı, çiçeklerden hazırlanmış nikah ve açılış sepeti. Önemli günler Bayrampaşa çiçekçi olmadan olmaz! Sevdiklerinizin en özel günleri, destek bekledikleri her yeni başlangıçlarında onların yanında olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız, Ayaklı Sepetler sevdiklerinizi mutlu etmek için her zaman hazır! Ürün Boyutu: 2.5 metre. Bu muhteşem ürün isminizi en iyi şekilde temsil etmek için sizi bekliyor.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kayaşehir çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Şişli çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Fulya çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Florya çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Maslak çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Balat çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri