Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şirintepe çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Bebek çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  İstinye çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Taksim çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Güngören çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  İstoç çiçekçi  Fulya çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri