Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kocamustafapaşa çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Levent çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Florya çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Karaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Güngören çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Ulus çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Topçular çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  İstoç çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri