Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Elmadağ çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Maslak çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Balat çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Rami çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Galata çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Topçular çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri