Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kasımpaşa çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Etiler çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Topçular çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Eminönü çiçekçi  İstoç çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Levent çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beykent çiçekçi  Laleli çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri