Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kumkapı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Levent çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Florya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Taksim çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  İstoç çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Samatya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Topçular çiçekçi  Esenler çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri