Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 21 Kasım 2017 - Salı
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Okmeydanı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Balat çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Samatya çiçekçi  Laleli çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Etiler çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beykent çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Ulus çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  İstoç çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri