Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Eylül 2017 - Cumartesi
Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 893
Aşkın en saf, en eşsiz hali Beyaz Güller Aşk ile sevgilinize romantik bir jest yapın. Hislerinize tercuman olmak için bu ürün tam size göre. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2017 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kasımpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Taksim çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Tophane çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Galata çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Haseki çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Fatih çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri