Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Florya çiçekçi  Esenler çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Levent çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Samatya çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Galata çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Balat çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Fulya çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri