Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mimarsinan çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Laleli çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Bebek çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Etiler çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Esenler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri