Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yeşilköy çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Samatya çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Beykent çiçekçi  Rami çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Esenler çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Fatih çiçekçi  Tophane çiçekçi  Karaköy çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  İstinye çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri