Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ataköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Maslak çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şişli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Bebek çiçekçi  İstoç çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Güngören çiçekçi  Galata çiçekçi  Haseki çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri