Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 897
Siyahın ağırlığı ve kırmızının gücü bir arada! Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu. Bu ürün hislerinize tercuman olacak. En özel kırmızı güllerin zerafeti ve şirin cipsoların bu muhteşem uyumundan insanlar gözlerini alamayacak. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Samatya çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Bebek çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Tophane çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Rami çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Fatih çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri