Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Rumeli Hisarı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Fatih çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Güngören çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Ulus çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Tophane çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Topçular çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri