Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Emirgan çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Taksim çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Florya çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri