Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kayaşehir çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Fulya çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Rami çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Maslak çiçekçi  Bebek çiçekçi  Tophane çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Samatya çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Merter çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  İstinye çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri