Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kağıthane çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Kilyos çiçekçi  İstinye çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Etiler çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Samatya çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Tophane çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Güngören çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Florya çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Taksim çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri