Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Kırmızı Gül Cam vazoda
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 898
Silindir cam vazoda cipso ve yeşilliklerle süslenmiş kırmızı gülden oluşan, Duygular gül aranjmanı ile sevdiklerinize hem zarif hem de benzersiz bir mutluluk yaşatmanın keyfine varın. Hislerinize tercuman olacak bu ürün kırmızı güllerin ve cipsonun muhteşem zerafeti ile için kırmızı su ile dolu olan şık cam vazoya dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Başakşehir çiçekçi  Galata çiçekçi  Tophane çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Topçular çiçekçi  Haseki çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kilyos çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Levent çiçekçi  Rami çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Ulus çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri