Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yeşilpınar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Florya çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Levent çiçekçi  Samatya çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kıraç çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çapa çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Galata çiçekçi  Fatih çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri