Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenyurt çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  İstinye çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Fatih çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Esenler çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Taksim çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Beykent çiçekçi  İstoç çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri