Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bebek çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Galata çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Tophane çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Ulus çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Topçular çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri