Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Başakşehir çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Çapa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Florya çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ulus çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri