Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Vazoda Beyaz Gül
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 901
Beyazın asilliği ve kırmızının gücü bir arada! Birbirinden güzel beyazgüllerin ve bir o kadarda şirin cipsolarım muhteşem uyumu ve için kırmızı su ile dolu olan şık silindir cam vazoya dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
İstinye çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Balat çiçekçi  İstoç çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Merter çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Haseki çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri