Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Bebek Doğum Çiçekleri Kız bebek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 908
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Bu özel aranjman ile sevdiklerinizin yeni bebek mutluluğuna mutluluk katın. Bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Tophane çiçekçi  Florya çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Şişli çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri