Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Bebek Doğum Çiçekleri Kız bebek
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 908
Ailenin en minik üyesi, tatlı prensesin dünyaya gelişini kutlamak, anne ve babayı en güzel şekilde tebrik etmek ister misiniz? Bu özel aranjman ile sevdiklerinizin yeni bebek mutluluğuna mutluluk katın. Bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için sabırsızlanıyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Cağaloğlu çiçekçi  Florya çiçekçi  Bebek çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Levent çiçekçi  Ulus çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Maslak çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri