Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Dieffenbachia (Tropik Snow)
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 961
Dieffenbachia (Tropik Snow) bitkisinin büyük ve göz alıcı yaprakları ve iyi bakıldığında 1,5 metreyi aşan boyu ile oldukça dekoratif bir salon bitkisidir. Bulundukları her mekana hayat katan saksı çiçekleri, sizin en sadık ev arkadaşınızdır. Gelin bu en sadık dostlardan birini Parlak Çiçekçilik den seçin, onlar da hem hayatınıza hem yaşadığınız yere hayat versin!
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Laleli çiçekçi  Beykent çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Levent çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Rami çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Merter çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri