Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Dieffenbachia (Tropik Snow)
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 961
Dieffenbachia (Tropik Snow) bitkisinin büyük ve göz alıcı yaprakları ve iyi bakıldığında 1,5 metreyi aşan boyu ile oldukça dekoratif bir salon bitkisidir. Bulundukları her mekana hayat katan saksı çiçekleri, sizin en sadık ev arkadaşınızdır. Gelin bu en sadık dostlardan birini Parlak Çiçekçilik den seçin, onlar da hem hayatınıza hem yaşadığınız yere hayat versin!
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Kağıthane çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Merter çiçekçi  Levent çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ulus çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Maslak çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Samatya çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Fatih çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri