Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Dieffenbachia (Tropik Snow)
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 961
Dieffenbachia (Tropik Snow) bitkisinin büyük ve göz alıcı yaprakları ve iyi bakıldığında 1,5 metreyi aşan boyu ile oldukça dekoratif bir salon bitkisidir. Bulundukları her mekana hayat katan saksı çiçekleri, sizin en sadık ev arkadaşınızdır. Gelin bu en sadık dostlardan birini Parlak Çiçekçilik den seçin, onlar da hem hayatınıza hem yaşadığınız yere hayat versin!
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Taksim çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Haseki çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Merter çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Galata çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Balat çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Fatih çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri