Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Nisan 2018 - Perşembe
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mahmutbey çiçekçi  Maslak çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Topçular çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Esenler çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Güngören çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Beykent çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Bebek çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Merter çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri