Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 16 Ağustos 2018 - Perşembe
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şirintepe çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Topçular çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Samatya çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  İstinye çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Samatya çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Tophane çiçekçi  Maslak çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Rami çiçekçi  Galata çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Florya çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Güngören çiçekçi  Merter çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Laleli çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri