Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ocak 2018 - Cumartesi
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Galatasaray çiçekçi  Galata çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Fatih çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Beykent çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Şişli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri