Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Sefaköy çiçekçi  Bebek çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Laleli çiçekçi  Ulus çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Çapa çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Esenler çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Samatya çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Maslak çiçekçi  Balat çiçekçi  Galata çiçekçi  Levent çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri