Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 969
Güzel dileklerinizi iletebileceğiniz eşsiz bir buket... Sevdiklerinizi mutlu için sizleri bekliyor. Asil beyaz gerbelarla ve bir o kadarda özel beyaz tela ile sarılmıştır. Hislerinize tercuman arıyorsanız bu ürün en iyisi! Seviklerinizi Parlak Çiçekçilik ile mutlu edin. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Emirgan çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Maslak çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Balat çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Levent çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Beykent çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Etiler çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Florya çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri