Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Pembe Çiçek Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 971
Pembe lilyum; mutluluk ve sevgiyi simgeler. Pembe lilyumların mutluluk veren enerjisi, sevdiklerinize neşe saçacak! Sevginizi söylemek ve sevdiklerinizi gülümsetmek için en doğru seçim, pembe lilyum gül ve mevsim çiçekleriyle dolu bu buketten başkası olamaz! Sevdiklerini mutlu etmek çok kolay. Baharın mutluluğu neşesi bu buketin içinde. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Alibeyköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şişli çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Etiler çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Taksim çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Galata çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  İstoç çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri