Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Pembe Çiçek Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 971
Pembe lilyum; mutluluk ve sevgiyi simgeler. Pembe lilyumların mutluluk veren enerjisi, sevdiklerinize neşe saçacak! Sevginizi söylemek ve sevdiklerinizi gülümsetmek için en doğru seçim, pembe lilyum gül ve mevsim çiçekleriyle dolu bu buketten başkası olamaz! Sevdiklerini mutlu etmek çok kolay. Baharın mutluluğu neşesi bu buketin içinde. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şehremini çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Laleli çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Beykent çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Florya çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Balat çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bebek çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Güngören çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Ulus çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri