Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Pembe Çiçek Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 971
Pembe lilyum; mutluluk ve sevgiyi simgeler. Pembe lilyumların mutluluk veren enerjisi, sevdiklerinize neşe saçacak! Sevginizi söylemek ve sevdiklerinizi gülümsetmek için en doğru seçim, pembe lilyum gül ve mevsim çiçekleriyle dolu bu buketten başkası olamaz! Sevdiklerini mutlu etmek çok kolay. Baharın mutluluğu neşesi bu buketin içinde. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Tarabya çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Çapa çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Merter çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  İstinye çiçekçi  Laleli çiçekçi  Güngören çiçekçi  Fatih çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Tophane çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Taksim çiçekçi  Florya çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ulus çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Beykent çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri