Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Pembe Çiçek Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 971
Pembe lilyum; mutluluk ve sevgiyi simgeler. Pembe lilyumların mutluluk veren enerjisi, sevdiklerinize neşe saçacak! Sevginizi söylemek ve sevdiklerinizi gülümsetmek için en doğru seçim, pembe lilyum gül ve mevsim çiçekleriyle dolu bu buketten başkası olamaz! Sevdiklerini mutlu etmek çok kolay. Baharın mutluluğu neşesi bu buketin içinde. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  İstinye çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Rami çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Levent çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Şişli çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Ulus çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri