Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 26 Mayıs 2018 - Cumartesi
Kırmızı Beyaz Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 972
Kırmızının gücü ve beyazın asilliği bir arada! Kırmızı güller ve beyaz papatyalardan dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Özel paket sarımı uygulanmıştır bu ürüne. Hislerinize en güzel tercuman olabilecek bu ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Seyrantepe çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Taksim çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Esenler çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Haseki çiçekçi  Samatya çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri