Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ekim 2018 - Çarşamba
Kırmızı Beyaz Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 972
Kırmızının gücü ve beyazın asilliği bir arada! Kırmızı güller ve beyaz papatyalardan dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Özel paket sarımı uygulanmıştır bu ürüne. Hislerinize en güzel tercuman olabilecek bu ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıkzade çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Ataköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Etiler çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Bebek çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Fulya çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Ulus çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Şişli çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Taksim çiçekçi  Tophane çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri