Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Kırmızı Beyaz Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 972
Kırmızının gücü ve beyazın asilliği bir arada! Kırmızı güller ve beyaz papatyalardan dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Özel paket sarımı uygulanmıştır bu ürüne. Hislerinize en güzel tercuman olabilecek bu ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şehremini çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Merter çiçekçi  Galata çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Tophane çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Etiler çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Fatih çiçekçi  Taksim çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri