Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Kırmızı Beyaz Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 972
Kırmızının gücü ve beyazın asilliği bir arada! Kırmızı güller ve beyaz papatyalardan dizayn edilen bu ürün sevdiklerinizi mutlu etmek için birebir. Özel paket sarımı uygulanmıştır bu ürüne. Hislerinize en güzel tercuman olabilecek bu ürün sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Bayrampaşa çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Fulya çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Florya çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Levent çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bebek çiçekçi  Kilyos çiçekçi  İstinye çiçekçi  Galata çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Haseki çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri