Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Sarı Lale Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 978
Lale insana müthiş derecede rahatlık veren bir çiçektir. Lale zarif ve asil bir çiçektir. Aşkı temsil eder. Bir kadehtir lale, anlamı sonsuzluktur… Duruşuyla renkleriyle gerçekten harika bir çiçektir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor bu zarif lale buketi. Sarı lale ve yeşilliklerle dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Hadımköy çiçekçi  Laleli çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Esenler çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Rami çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Topçular çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Haseki çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Florya çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Beykent çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri