Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Sarı Lale Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 978
Lale insana müthiş derecede rahatlık veren bir çiçektir. Lale zarif ve asil bir çiçektir. Aşkı temsil eder. Bir kadehtir lale, anlamı sonsuzluktur… Duruşuyla renkleriyle gerçekten harika bir çiçektir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor bu zarif lale buketi. Sarı lale ve yeşilliklerle dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Yedikule çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Merter çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Samatya çiçekçi  Haseki çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Etiler çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri