Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Sarı Lale Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 978
Lale insana müthiş derecede rahatlık veren bir çiçektir. Lale zarif ve asil bir çiçektir. Aşkı temsil eder. Bir kadehtir lale, anlamı sonsuzluktur… Duruşuyla renkleriyle gerçekten harika bir çiçektir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor bu zarif lale buketi. Sarı lale ve yeşilliklerle dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Esenyurt çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Samatya çiçekçi  Merter çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Galata çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Bebek çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Tophane çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri