Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Sarı Lale Buket
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 978
Lale insana müthiş derecede rahatlık veren bir çiçektir. Lale zarif ve asil bir çiçektir. Aşkı temsil eder. Bir kadehtir lale, anlamı sonsuzluktur… Duruşuyla renkleriyle gerçekten harika bir çiçektir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor bu zarif lale buketi. Sarı lale ve yeşilliklerle dizayn edilmiştir. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Çemberlitaş çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Beykent çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Merter çiçekçi  Esenler çiçekçi  Tophane çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Maslak çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri