Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 979
Maviyle beyazın bir arada ne kadar zarif ve hoş durduğunun en büyük kanıtı. Engülze beyaz lilyumlar ve mevsim çiçekleriyle dizayn edilen bu ürün özel mavi paket ile sarımı yapılmıştır. Sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirecek bu ürün. Sizi ve isminizide en güzel şekilde yansıtacak. Hazır ve sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Balmumcu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Çapa çiçekçi  İstinye çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Fatih çiçekçi  Samatya çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  İstoç çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Laleli çiçekçi  Samatya çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Etiler çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Haseki çiçekçi  Tophane çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri