Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 979
Maviyle beyazın bir arada ne kadar zarif ve hoş durduğunun en büyük kanıtı. Engülze beyaz lilyumlar ve mevsim çiçekleriyle dizayn edilen bu ürün özel mavi paket ile sarımı yapılmıştır. Sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirecek bu ürün. Sizi ve isminizide en güzel şekilde yansıtacak. Hazır ve sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Beylikdüzü çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  İstoç çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Esenler çiçekçi  Ulus çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beykent çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Etiler çiçekçi  Samatya çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Samatya çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Galata çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Maslak çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Bebek çiçekçi  Florya çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri