Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 979
Maviyle beyazın bir arada ne kadar zarif ve hoş durduğunun en büyük kanıtı. Engülze beyaz lilyumlar ve mevsim çiçekleriyle dizayn edilen bu ürün özel mavi paket ile sarımı yapılmıştır. Sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirecek bu ürün. Sizi ve isminizide en güzel şekilde yansıtacak. Hazır ve sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Şehremini çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Levent çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Haseki çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Ulus çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Tophane çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri