Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Çiçek Buketi Beyaz
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 979
Maviyle beyazın bir arada ne kadar zarif ve hoş durduğunun en büyük kanıtı. Engülze beyaz lilyumlar ve mevsim çiçekleriyle dizayn edilen bu ürün özel mavi paket ile sarımı yapılmıştır. Sevdiğinize ne kadar özel olduğunu hissettirecek bu ürün. Sizi ve isminizide en güzel şekilde yansıtacak. Hazır ve sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mimarsinan çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Güngören çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Beykent çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Çapa çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Tophane çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Haseki çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Samatya çiçekçi  Topçular çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Maslak çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Ulus çiçekçi  Taksim çiçekçi  Harbiye çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri