Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mimaroba çiçekçi  Rami çiçekçi  Balat çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Galata çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Şişli çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Maslak çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Esenler çiçekçi  Ambarlı çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Haseki çiçekçi  Gültepe çiçekçi  İstinye çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Topçular çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri