Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Baltalimanı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Rami çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Esenler çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Taksim çiçekçi  Galata çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Topçular çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Merter çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri