Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Mahmutbey çiçekçi  Maslak çiçekçi  Fatih çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Laleli çiçekçi  Topçular çiçekçi  Tophane çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Levent çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Fulya çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Haseki çiçekçi  Etiler çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Fındıkzade çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Cağaloğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Arnavutköy çiçekçi  Balat çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Edirnekapı çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri