Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Beyaz Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 989
Zarif, göz alıcı ve asil... Beyaz güller ile sevgiliye anlatmak istediğiniz tüm duygularınızı en özel şekilde dile getirin. Birbirinden özel beyaz güllerin sık bir şekilde dizayn edilmesi bir o kadar daha güzel olmasına neden olan bu buket sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sonsuz Sevgi beyaz gül el buketi ile hayatınızı anlamlı kılan sevdiğinize çok özel bir jest yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  İstinye çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Florya çiçekçi  Şişli çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Levent çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Bebek çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Merter çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Samatya çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Laleli çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri