Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ekim 2018 - Perşembe
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Maslak çiçekçi  Taksim çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Okmeydanı çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Halkalı çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Fatih çiçekçi  Florya çiçekçi  Galata çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Atışalanı çiçekçi  Topçular çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri