Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 23 Ocak 2018 - Salı
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Tophane çiçekçi  Samatya çiçekçi  Rami çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Topçular çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Florya çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Fulya çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Zincirlikuyu çiçekçi  Laleli çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Cerrahpaşa çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Fatih çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Ulus çiçekçi  Levent çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Maslak çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri