Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Nisan 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Ortaköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Haseki çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Maslak çiçekçi  İstoç çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Cihangir-Beyoğlu çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Haznedar çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Sultançiftliği çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri