Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 22 Haziran 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Fındıkzade çiçekçi  Osmanbey çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Esenler çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çapa çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Bakırköy çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Arnavutköy-Tayakadın çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Etiler çiçekçi  Büyükdere-Sarıyer çiçekçi  Teşvikiye çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Fındıklı çiçekçi  Merter çiçekçi  Bahçeşehir çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Maslak çiçekçi  Tophane çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Şişhane çiçekçi  Fatih çiçekçi  Nişantaşı çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri