Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 17 Ağustos 2018 - Cuma
Kırmızı Gül Buketi
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 990
Sıra ve düzenin güllerle mükemmel uyumunu anlatan bir ürün. Sevdiğiniz böyle mükemmel bir ürünle sürprizi hakediyor. Hislerinize tekrar tekrar tercuman olacak bir ürün. Kırmızı ve cipso ile şık krep kağıdına dizayn edilmiş muhteşem bir ürün.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Taksim çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Çapa çiçekçi  Ulus çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Güngören çiçekçi  Yakuplu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Balmumcu çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Karaköy çiçekçi  İstinye çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Çağlayan çiçekçi  Avrupa Konutları Tem çiçekçi  Samatya çiçekçi  Beykent çiçekçi  Davutpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Balat çiçekçi  Florya çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Baltalimanı çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Maslak çiçekçi  Maslak Acıbadem Hastanesi çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri