Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 27 Mayıs 2018 - Pazar
Gül Buketi Sarı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 991
Özel sarı gül buketi. Birbirinden özel sarı güllerin muhteşem ahenkli uyumu. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sarı gül ve cipsoların yanyana durduğunda harika olduğunun en büyük kanıtı ve bir o kadar da şık sarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Tozkoparan çiçekçi  Boğazköy çiçekçi  Bağcılar çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Haseki çiçekçi  Balat çiçekçi  Arnavutköy-Bolluca çiçekçi  Esenler çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Çemberlitaş çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Rami çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Hisarüstü çiçekçi  Laleli çiçekçi  Maslak çiçekçi  Eminönü çiçekçi  Rumeli Hisarı çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Haramidere çiçekçi  Etiler çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Küçükköy çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Pangaltı çiçekçi  Gaziosmanpaşa çiçekçi  Maslak acıbadem çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Taksim çiçekçi  Çapa çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri