Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 20 Ekim 2018 - Cumartesi
Gül Buketi Sarı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 991
Özel sarı gül buketi. Birbirinden özel sarı güllerin muhteşem ahenkli uyumu. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sarı gül ve cipsoların yanyana durduğunda harika olduğunun en büyük kanıtı ve bir o kadar da şık sarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Samatya çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Güngören çiçekçi  Balat çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  İkitelli çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Beykent çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Beşiktaş çiçekçi  Avcılar çiçekçi  Merter çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Emirgan çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Kumkapı çiçekçi  Küçükçekmece çiçekçi  Şirintepe çiçekçi  Arnavutköy-Taşoluk çiçekçi  Şişli çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Bahçeköy-Sarıyer çiçekçi  Başakşehir çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Bahçelievler çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Kumburgaz çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Galatasaray çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Mall of istanbul çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri