Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 18 Ağustos 2018 - Cumartesi
Gül Buketi Sarı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 991
Özel sarı gül buketi. Birbirinden özel sarı güllerin muhteşem ahenkli uyumu. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sarı gül ve cipsoların yanyana durduğunda harika olduğunun en büyük kanıtı ve bir o kadar da şık sarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Emirgan çiçekçi  Yenikapı çiçekçi  Tarabya çiçekçi  Hadımköy çiçekçi  Yeşilpınar çiçekçi  Dolapdere çiçekçi  Topçular çiçekçi  Seyrantepe çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Topkapı çiçekçi  Ortaköy çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Tozkoparan çiçekçi  Kağıthane çiçekçi  Güneşli çiçekçi  Gültepe çiçekçi  Büyükçekmece çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Samatya çiçekçi  Arnavutköy-Karaburun çiçekçi  Kemerburgaz çiçekçi  Yedikule çiçekçi  Merter çiçekçi  Elmadağ çiçekçi  Aksaray çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  haliç kongre merkezi çiçekçi  Akatlar çiçekçi  Sarıyer çiçekçi  Beyoğlu çiçekçi  Alibeyköy çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Kabataş çiçekçi  Ulus çiçekçi  Etiler çiçekçi  Hasköy çiçekçi  Yıldız çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Bayrampaşa çiçekçi  Levent çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri