Web Sitemize hoşgeldiniz... » Üye Girişi » Üye Ol
Hosgeldiniz, Bugün 25 Şubat 2018 - Pazar
Gül Buketi Sarı
Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda çiçeğiniz apartman görevlisine, komşuya imza karşılığında teslim edilebilir. Bazı iş yerlerinde, hastane ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.
Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.
Çiçek Sepeti Kodu : 991
Özel sarı gül buketi. Birbirinden özel sarı güllerin muhteşem ahenkli uyumu. Sevdiğiniz kişiye güzel bir sürpriz yapmanın mutluluğunu yaşayın. Sarı gül ve cipsoların yanyana durduğunda harika olduğunun en büyük kanıtı ve bir o kadar da şık sarımı ile sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Sevdikleriniz için.
Çiçeğin Gönderileceği Semt:
 Yol Ücreti : 0 TL
Teslim Tarih-Saati:
Yorum Ekleyin 
Müşteri Yorumları
Müsteri Hizmetleri Çiçek Bilgileri Sosyal Medya  
Parlak Çiçekçilik Web Sitesi
© 2018 Tüm hakları saklıdır !

Çiçekçi web sitemize hoşgeldiniz. Amacımız, sizleri ve sevdiklerinizi memnun etmek. Büyük sevgiyle hazırladığımız çiçeklerimiz ile duygularınızı sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Daima mutlu günlerinizin çiçekçisi olmak dileği ile...
   Pinterest
Hakkımızda   Burçlar ve Çiçekler Facebook  
Ödeme   Bitki Bakımı Twitter  
Güvenlik   Çiçeklerin Anlamı Müşteri Yorumları  
Teslimat  
Mesafeli Satış Sözleşmesi   Saksı Seçimi Google Maps  
İletişim   Çiçek Yeri Seçimi MOBİL SİTE CEP ŞUBE  
Okmeydanı çiçekçi  Yenibosna çiçekçi  Ataköy çiçekçi  Arnavutköy-Haraççı çiçekçi  Gayrettepe çiçekçi  Topçular çiçekçi  Esenyurt çiçekçi  Beylikdüzü çiçekçi  Cevizlibağ çiçekçi  Kasımpaşa çiçekçi  Ayazağa çiçekçi  Firuzköy çiçekçi  Şehremini çiçekçi  Halıcıoğlu çiçekçi  Sütlüce çiçekçi  Kuruçeşme çiçekçi  Eyüp Park çiçekçi  Mecidiyeköy çiçekçi  Mimarsinan çiçekçi  Kilyos çiçekçi  Unkapanı çiçekçi  Sultanahmet çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Kocatepe çiçekçi  Şirinevler çiçekçi  Mimaroba çiçekçi  Sefaköy çiçekçi  Zeytinburnu çiçekçi  Kocamustafapaşa çiçekçi  Şişli çiçekçi  Cennet mah. çiçekçi  Esenkent çiçekçi  Gümüşsuyu-Taksim çiçekçi  Ulus çiçekçi  Kayaşehir çiçekçi  Beyazıt çiçekçi  Fulya çiçekçi  İstoç çiçekçi  Eyüp çiçekçi  Karaköy çiçekçi  Mahmutbey çiçekçi  Gürpınar çiçekçi  Kıraç çiçekçi  Yeşilköy çiçekçi  Çiçek dagitim bölgeleri